کون خوشگل با سه تا کیر کلفت عوضی

0 views
0%

سلام دوستان عزیزیم
این داستان مربوط به 1 هفته پیشه گفتم تا داغه براتون بزارم شاید خوشتون بیاد
من ساسانم، 23 سالمه اما سنم کمتر می زنه. بیشتر از اونکه پسر باشم دخترم! اندامم، چهرم و رفتارم… همینا باعث شد تا از بچگی اکثر افراد یه طورایی بم نگاه کنن. تا 12 سالگی که تو باغ نبودم چند تا از پسر منو کردن. بزرگتر که شدم بیشتر دوست داشتم با پسرا بشام تا دخترا. روزی نبود تو مدرسه کسی منو انگولی نکنه (مخصوصاً دبیرستان)! تقریباً برام جا افتاده بود که باید به بقیه پسرا حال بدم. خودم هم خوشم می مد. حالا درستو غلطشو نمی دونم اما اینطوریم دیگه. احساس می کنم ژنم بیشتر زنونس تا مردونه.
بریم سر اصل ماجرا! هفته پیش بود که از همین سایت شهوانی 1 نفر برام پیام گذوشت که برم خونشون. با هم به توافق رسیدیم. از قبل گفته بودم که سکس خشن دوست دارم. چون تجربه دادن زیاد داشتم و به چیزا معمولی دیگه ارضا نمی شدم.
اول تو خیابون قرار گذوشتیم، هیکلش بزرگ بود و من که 57 کیلوام با 170 قد هستم در برابرش مثل یه بچه بودم. اولش خوشحال شدم که می تونم یه سکس خوب داشته باشم. بدون مقدمه سوار ماشینم کرد منو برد خونشون. وقتی رفتیم خونشون اول لختم کرد. منم از قبل لوازم آرایش برده بود یه آرایش حسابی کردم، طوری که انگار یه دختر جنده هستم! باور کنید وقتی آرایش می کنم صورتم با یه دختر فرقی نمی کنه. حتی بدون آرایش هم دخترونس. وقتی آماده شدم تازه فهمیدم دو نفر دیگه هم تو خونه هستن که گذوشته بودن وقتی همه کارامو کردم بیان که دیگه نتونم در برم! 3 تا شون هیکلی حدود 30 تا 40 ساله. اول شاکی شدم اما مودبانه برخورد کردن منم که خب راه دیگه ای نداشتم به غیر از دادن. فیلما سکسی زیاد می بینم گفتم یه تجربه خوبیه.
هر سه تاشون لخت بودن و معلوم بود حشری. وای ترسیده بودم.. من دیونه هم که گفته بودم سکس خشن می خوام اینا رو شیر کرده بودم. خلاصه یکیشون موها سرمو گرفت و کشید رو مبل و کیرشو کرد تو دهنم. موهامو ول نمی کرد و سرمو عقب جلو می کرد داشتم بالا می اوردم. می خواستم بگم یواش تر اما امون نمی داد. عوضی میخاست تا آخر کیرشو بخورم که تا نصفه که می رفت گیر می کرد تو گلوم. فکر کنم 20 سانت بیشتر بود. بعد از حدود 3 دقیقه تازه یکیشون رفت پشتم و یه مرتبه نامرد زد داخل کونم و از همون اول تلمبه زد. تاحالا هیشکی منو اینطوری نکرده بود. همینطور که می کرد بدنشم محکم می زد به کونم که همش محکم عقب جلو می رفتم. نمی دونستم به دهنم فکر کنم یا به کونم. از هر دو طرف محکم می زدن. او یه پسره هم (شایدم مرد) نگاه می کرد. (حالا خوبه فیلم نمی گرفتن). حدود 20 دقیقه با حالات مختلف می کردن فقط جاهاشونو با هم عوض می کردن. منکه دیگه از پا در اومده بودم. کیر من خوابیده بود فقط اونا حال می کردن. من بیشتر دردم می مد یه ذره هم حال می کردم. باورتون نمیشه، شنیدن یا دیدن راحته اما تو عمل آدم جر میخوره… تازه داشتم اون دخترا/زنها که تو فیلما با چند نفر سکس می کنن رو درک می کردم!
بعد از 30 دقیقه یکیشون رو کمر خوابید، منو گذوشتن روش، کیرشون کرد تو کونم. یکشیون هم رفت پشتم ، تازه فهمیدم میخان دوتایی همزمان بزنن توش. وای خیلی ترسیده بودم. خواستم نزارم اما محکم دستامو گرفتن و یکیشون هم کمرمو گرفت تا نتونم بلند شم. کلی فشار اوردن اما نمی شد دو تا کیر بره داخل. بعد نمی دونم چه کرمی زدن که لیز شدو با کلی زوربالاخره دوتاش رفت داخل کونم. اما نمی تونستن تا ته بزنن و راحت تکون بدن. خیلی دردم می اومد. شده بود یه سکس واقی وحشی. همش می ترسیدم شاید راست راستی کونم جر بخوره. به خودم گفتم چقدر گشاد شدم که دو تا کیر رفت تو سوراخم!! دادوبیداد هم فایده نداشت انگاره عوضیا قرص خورده بودن یا اسپری زده بودن که آبشون نمی مد. اون یکی هم کیرشو کرد تو دهنم. هر سه تایی می زدن. داشتم خفه می شدم. خوبه زیاد طولش ندادن این حالتو. بعد از حدود 5 دقیقه اومدن جلوم تا برا هرسه تاشون ساک بزنم معلوم بود که میخاد آبشون بیاد. منکه دیگه حالم ازشون به هم خورده بود فقط زوری دهنمو به کیراشون میزدم اما اون عوضیا سرمو می گیرفتن کیرشونو می کردن تو دهنم. بالاحره یکیشون آبش اومد ریخت تو دهنم منم تفش کردم اون دو تا هم بعد از چند ثانیه دیگه آبشونو ریختن رو صورتم. کیریا هماهنگ هم بودن. صورتم خیس خیس شده بود از منی. بعدش هر سه تاشون رفتن سیگار روشن کردن دراز کشیدن منم از خستگی فقط ولو شدم. احاساس می کردم کونم الان واقعاً گشاد شده و نمی تونم راه برم. بعد از 10 دقیقه گفتم تا به سرشون نزده بیان سراغم باید برم. سریع رفتم دستشویی. اول توآینه خودمو دیدم. حالم از آب کیراشون که رو صورتم بود به هم خرد. سریع خودمو تمییز کردم و آرایشا رو پاک کردم. از خونشون رفتم اما به سختی راه می رفتم. اون عوضیا هم که دیگه ارضا شده بودن کاری نداشتن.
بعد از اون سکس خشن واقعاً از دادن بدم اومد. تا 1 هفته کونم و حتی پاهام درد می کرد اما الان که خوب شدم دوباره حشری شدم و احساس می کنم تجربه خوبی از سکس خشن داشتم! حالا خوبه کس ندارم مگرنه حاملم می کردن! نمی دونم نظرتون چیه. کار خوبی می کنم میدم یا نه؟ خوشحال میشم اگه پیامی دارید برام بزارین.

Date: May 3, 2018

One thought on “کون خوشگل با سه تا کیر کلفت عوضی

Leave a Reply

Your email address will not be published.